Sokol Dolní počernice, oddíl kopané

znak V Ráji 611
Dolní Počernice
190 12 Praha 9
telefon: 723 558 576
e-mail: dpkopana@volny.cz

let

Nadcházející zápas

22. 3. 2020: 13:00
TJ Kyje Praha 14 - Dolni Počernice

Poslední zápas

17. 11. 2019: 10:00
TJ Praga ( hři. Pod vin. mlýnem ) - Dolni Počernice
2:2 (1:1)
Bez pohybu a zápalu se hrát nedá!
Napsal: kašpi dne Středa, 01 Říjen 2014 19:17   

Jak již nadpis napovídá, tak jsme nesehráli na hřišti FC Háje Jižní město dobrou partii. Domácí nás v první půli předčili úplně ve všem, ale největší rozdíl byl v pohybu a vůlí hrát fotbal. My jsme působili ospale, místy úplně bez zájmu a bez jakékoliv vůle udělat rychlejší pohyb, hlavně směrem k vlastní bráně. Proto často propadáme, zůstáváme za míčem a domací snadno i v několika lidech postupují na jednoho obránce, nebo dokonce už jen na Kubu Fašianoka v bráně, který často neměl šanci vzniklou situaci vyřešit. Proto se vůbec nemůžeme divit, že během prvního poločasu dostáváme šest gólů aniž by jsme sami nějaký vstřelili!

Přichází proto důrazný, poločasový budíček a nejednou nastupují úplně jiné Počernice. Michal Foldyna v bráně vystřídá Kubu, trochu přeskupíme řady, ale hlavně začneme bojovat. Najednou jsme včas ve svých prostorech, jsme blízko u soupeře a nevypustíme žádný souboj. Díky tomu se dostáváme více před bránu domácích, ale ta naše koncovka. Buď trefíme přímo střed brány, nebo mineme. Ale výkon u některých borců, zejména Diega, špáči a lišáka, byl o několik desítek procent lepší než v prvním dějství. Škoda jen, že zlepšení přichází až za stavu 7:0, kdy je výsledkově po zápase.

Marně si lámu hlavu co se stane s klukama, kteří v týdnu na tréninku chvilku nepostojí, hádají se se mnou při hře kvůli každému jen trošičku spornému verdiktu a chtějí za každou cenu vyhrát. V tom nejdůležitějším momentu, kterým je mistrovské utkání působíme jako leklé ryby a jako by jsme se viděli prvně. Vůbec nechci snižovat výkon domácích, ale zdaleka to nebyl soupeř od kterého bylo nutné obdržet devět branek. Prostě bez pohybu a zápalu se hrát nedá s nikým! Na závěr musím pochválit Matyáše Musila, který ve druhém zápase v jednom dni bojoval jako lev s Michalem Foldynou odehráli velice slušné partie a postavili základ pro ostatní k daleko lepšímu výkonu ve druhém poločase.

Jakub Fašianok 2-; Michal Foldyna 2; Pavel Strouhal 3-; Vojta Nims 4-; Matyáš Musil 1-; David Hradina 3-; Filip Rejlek 3-; Filip Rakús 3-; Adam Černý 4; Franta Fiala 3-; Dominik Kuzma 3; Adam Špaček 3; Jan Liška 2-; Jan Zámyslický 4-; Kryštof Pacas 4-

 

  

Svátek má

Dnes 10.04.2020 : Izabela
Zítra 11.04.2020 : Julius

Narozeniny má

10.4.2020: Tadeáš Lefant 12 let
23.4.2020: Zdeněk Binder 13 let

Anketa

Kde nás najdete

mapa

Reklama

Archiv

Vyhledat

Login