TJ Praga ( hři. Pod vin. mlýnem ) - Dolni Počernice
2:2 (1:1)
Mrtvolným výkonem jsme dokonale uctili památku zesnulých!
Napsal: kašpi dne Neděle, 02 Listopad 2014 18:50

V dalším domácím utkání hostíme družstvo Libuše. Naše sestava se rodí jen velmi složitě, protože někteří kluci kvůli různým volnům a nemocem celý týden vůbec netrénovali. Nakonec jsme se dali početně dohromady, ale to je jediný klad této neděle. Po pěkném utkání, které jsme sehráli minulý týden tentokrát naprosto propadáme a předvedeme nejhorší výkon co jsem u mužstva! Hlavně první půle je doslova katastrofální, připomínáme naprosté mrtvoly a parádně zapadáme do dušičkových oslav. Akorát s tím rozdílem, že na hřbitovech je daleko více organizovaého pohybu, než v naší hře.

Přitom utkání začíná velmi nadějně. Dominik Kuzma s Markem Štěpánem aktivně napadají rozehrávku hostí, Diego se dokonce zmocní míče a jde sám na brankáře. Ten jeho střelu k tyči vyrazí a chytá i následnou dorážku. Proto přichází ve sportu stále pověstné nedáš, dostaneš. Propadáme středem hřiště, brejk nezachytíme a na rozdíl od nás hráč Libuše svůj nájezd bezpečně zakončuje střelou k tyči 0:1. Ihned dostáváme další dva góly z toho jeden je po nechtěném lišákově hraní rukou z pokutového kopu. Tím je prakticky rozhodnuto, naše hra se sesype jako domeček z karet a předvádíme něco, což nedokážu pojmenovat jinak než naprostá holomajzna. Proto jako zázrak z této mizérie vystupuje gól Dominika Kuzmy, když opět zachytí rozehrávku hostí položí si brankáře a nadvakrát ho překoná. K naší strašné hře je nutné ještě připočíst fakt, který mě rozčílil naprosto k nepříčetnosti a to je "připravenost" našich borců na zápas. Ač máme kvůli tomu sraz hodinu předem, tak mi neustále někdo klečí a zavazuje si ve hře boty, náš brankář neustále někde honí svoje holení chrániče, kvůli čemuž se nedokáže soustředit na hru! Proto jsem se tentokrát neudržel ani já a společná, poločasová přestávka byla z mé strany velmi hlučná.

Do druhé půle zmobilizujeme síly, místy zlepšíme hru a vstřelíme tři krásné branky o které se postarají Filip Rejlek utěšenou ránou k tyči, Adam Špaček parádní hlavičkou a Vojta Nims mazáckou dorážkou. Bohužel další spoustu branek inkasujeme a tak závěrečný výsledek 4:13 je děsivý.

Tím je pro mě hodnocení zápasu jednoduché, protože si všichni nezasloužíme nic jiného než jednu velikou pětku. Věřím, že to pro nás bude dostatečným budíčkem a pokusíme se dojem napravit ve zbývajících dvou mistrovských utkáních, které máme ještě před sebou. Bez tréninku to však nepůjede, proto doufám, že účast bude do budoucna početnější...