TJ Praga ( hři. Pod vin. mlýnem ) - Dolni Počernice
2:2 (1:1)
Standardní situace domácích nás připravili o lepší výsledek
Napsal: kašpi dne Středa, 12 Listopad 2014 19:18

V předposledním mistrovském utkání nastupujeme na hřišti Meteoru Kačerov. Hřiště bylo pro některé z rodičů hůře k nalezení, proto se scházíme v plném počtu definitivně půl hodiny před výkopem. V ten čas i když si na tréninku vše sdělíme a ještě to umocním nominací na našich stránkách Kryštof Pacas teprve začal zjišťovat kdy a kde hrajeme, proto na zápas nedorazil.

Do samotného utkání vstoupíme velmi aktivně, jsme silní na míči a kombinace se klukům daří. Proto přichází odměna v podobě vedoucího gólu, když Filip Rakús doslova skočí do domácí rozehrávky, míč končí přesně za tyčkou 0:1 a jsme na koni. Škoda jen že nepřidáme další branky, protože následné akce znovu Filipa Rakúse, nebo střela lišáka po nich volali. Proto se postupně probouzí i domácí tým, ale vyrovnání mu doslova darujeme. Po faulu Rejliho spíše z přemíry snahy než úmyslu se kope proti nám penalta. Pan rozhodčí dá míč maximálně pět metrů od brány a tak domácí borec prudkou ránou nedá Michalovi Foldynovi nejmenší šanci k zákroku 1:1. I tak není poločasová remíza pro nás špatným výsledkem.

Bohužel ve druhé půli ustoupíme od hry, kterou jsme praktikovali hlavně na začátku utkání, kombinace a vedení míče vázne, ale hlavně domácí jsou nekompromisní po rohových kopech. Takřka každý přetaví v gól a za našeho netečného pozorování odskakují na konečných 5:1. Škoda, protože hlavně v první půli se hrál naprosto vyrovnaný fotbal.

Michal Foldyna 3, Jakub Fašianok 1-, Adam Špaček 2-, Filip Rejlek 2-, Adam Černý 2-, Tomáš Keyř 2-, Marek Štěpán 2-, Dominik Kuzma 2-, Filip Rakús 2-, Jan Liška 2-, Franta Fiala 2-, Dan Foldyna 2-, Jan Zámyslický 3, Vojta Nims 3

Dnes 09.04.2020 : Darja
Zítra 10.04.2020 : Izabela

10.4.2020: Tadeáš Lefant 12 let
23.4.2020: Zdeněk Binder 13 let