Sokol Dolní počernice, oddíl kopané

znak V Ráji 611
Dolní Počernice
190 12 Praha 9
telefon: 723 558 576
e-mail: dpkopana@volny.cz

let

Nadcházející zápas

22. 3. 2020: 13:00
TJ Kyje Praha 14 - Dolni Počernice

Poslední zápas

17. 11. 2019: 10:00
TJ Praga ( hři. Pod vin. mlýnem ) - Dolni Počernice
2:2 (1:1)
Štěrboholy nás poráží, ale nedali jsme jim nic zadarmo!
Napsal: kašpi dne Neděle, 25 Leden 2015 14:55   

Ano i další zápas zimní ligy na Hájích prohráváme, ale opravdu tentokrát jsme mladším žákům (nebo místy i starším??) našeho fotbalového souseda nedarovali jediný souboj a musí se s námi o výsledek pořádně poprat. Hned v úvodu chci zmínit, že díky nemocem, zraněním a horám se sestava rodila velice komplikovaně. Nakonec doslova z postele dorazí náš kapitán Mára a i díky tomu máme "luxusní" počet dvou náhradníků. Naši kluci se tak velmi rychle dostanou do tempa a produkují velice slušný fotbal. Konečně si nechají poradit a místo chumlů na středu hřiště často využíváme křídelní prostory, kudy vedla cesta za urostlé hráče soupeře. Jediná škoda je nevyužitých šancí zejména Fandy Fialy, který dvakrát v běžeckých soubojích ukáže všem soupeřům záda, ale v koncovce se neprosadí. Na druhé straně nás drží jistými zákroky Kuba Fašianok, proto zamrzí klasický "šatňák", když Adam Černý při rohu soupeře uhne na přední tyči a Kubovi namrzlý míč vypadne z rukavic za brankovou čáru!

Druhý poločas začneme aktivně, dokonce Dominik Kuzma přesnou střelou prověří brankáře soupeře, ale gól padne do naší sítě. Stav 0:2 kluky nezlomí naopak stupňují svou snahu a jsou odměněni brankou, kterou hlavou vsítil Špáča po přesně sehraném rohovém kopu. Od tohoto momentu si vynutíme tlak a proto soupeř hraje spíše na brejky. Bohužel mu po chybné rozehrávce darujeme třetí, lacinou branku. My opět Špáčou trefujeme pouze tyč a tak v samotném závěru štěrbohollští jistí výsledek na konečných 1:4 (0:1) v jejich prospěch.

Naši kluci se však nemají za co stydět, makali všichni až do poslední vteřiny a jen špatně vyřešené jednotlivé situace nás připravili o lepší výsledek. Přesto bylo v naší hře spoustu pozitivních momentů, které podpořil z brány Kuba Fašianok výtečným výkonem. Jako trenéra mě těší, že se pomaličku začínají projevovat zimní, tvrdé, fyzické tréninky a kdo si myslel, že po náročné první půli odpadneme, tak musel být mile překvapen kolik kluci měli sil do křídelních náběhů. Jistě jdeme dobrou cestou, ale ta bude ještě hodně trnitá. Moc chválím celý tým, ale z jednotlivců tentokrát zaujala hra obou stoperů Adama Černého a Filipa Rejlka. Hlavně Rejli hrál výborný zápas, byl silný na míči a tradičně rychlý v osobních soubojích.

Sestava: Jakub Fašianok, Adam Černý, Adam Špaček, Filip Rejlek, Franta Fiala, Dominik Kuzma, Marek Štěpán, Vojta Nims, Jan Zámyslický, David Hrdina 

Svátek má

Dnes 10.04.2020 : Izabela
Zítra 11.04.2020 : Julius

Narozeniny má

10.4.2020: Tadeáš Lefant 12 let
23.4.2020: Zdeněk Binder 13 let

Anketa

Kde nás najdete

mapa

Reklama

Archiv

Vyhledat

Login