Sokol Dolní počernice, oddíl kopané

znak V Ráji 611
Dolní Počernice
190 12 Praha 9
telefon: 723 558 576
e-mail: dpkopana@volny.cz

let

Nadcházející zápas


Žádný plánovaný zápas

Poslední zápas

17. 11. 2019: 10:00
TJ Praga ( hři. Pod vin. mlýnem ) - Dolni Počernice
2:2 (1:1)
Roli favorita plníme a vezeme jasné vítězství
Napsal: kašpi dne Středa, 08 Červen 2016 20:46   

Zápas na půdě posledního s přehledem ovládáme a chceš-li se dozvědět, jak jsme se dopracovali ke konečnému výsledku, tak vstup na celý článek.

Pro nedělní odpoledne nás los nasměroval do nedalekých Štěrbohol, kde nastupujeme proti poslednímu týmu naší tabulky. Kdo někdy sportoval a hrál fotbal, tak dobře ví, jak zrádná tyto utkání jsou. Lehce podlehnete dojmu, že se nemůže nic stát, soupeř se porazí sám a vítězství je vaše. Pak stačí jeden, dva brejky, prohráváš, zbrkle se ženeš za vyrovnáním a nakonec může přijít překvapení. To však naši kluci vůbec nepřipustili a proti sice snaživému, ale mladšímu soupeři spustili pořádný gólostroj. Nemá cenu popisovat všechny akce, protože jich bylo hodně a domácí za celý zápas vystřelili pouze jednou. Ránu však Michal Foldyna s přehledem kryl.

Po trenérské stránce pro mě bylo důležité, že jsem mohl střídat dva ucelené bloky hráčů, nebyl žádný rozdíl, který zrovna hrál a zaregistroval jsem skvělé individuální výkony. Hatricky zaznamenali: David Hrdina, Mára Štěpán a Filip Rakús. Skvěle hrající Fanda Fiala měl snad osm gólových asistencí a prosadili se i naši stopeři. Domácí dělali co v danné situaci mohli, několikrát je ještě zachránila branková konstrukce, nebo obětavý brankář, ale my jsme měli otěže zápasu pevně ve svých rukou. Takový zápas je důležitý v tom, aby si kluci vyzkoušeli individuální techniku a akce, které pilujeme na tréninku bez ohledu na to kolik gólů v konečném součtu padne. I tak se můžeme připravit na daší zápasy.

Všem klukům uděluji velikou pochvalu, ale zůstaňme na zemi, protože domácí měli velmi mladý tým, který zatím na ten náš nestačil.

Góly: David Hrdina 3x, Marek Štěpán 3x, Filip Rakús 3x, Dominik Kuzma 2x, Vojta Tichý 1x, Michal Slabý 1x, Jan Liška 1x, Pavel Strouhal 1x

Sestava: Michal Foldyna (b), Jakub Fašianok (b), Franta Fiala, Dominik Kuzma, Pavel Strouhal, Jan Liška, Marek Štěpán (c), Michal Slabý, Filip Rakús, Dan Foldyna, Jan Polena, Jakub Šťastný, Jan Zámyslický, David Hrdina, Vojta Tichý 

Svátek má

Dnes 21.02.2020 : Lenka
Zítra 22.02.2020 : Petr

Narozeniny má

2.2.2020: Nela Češková 13 let
22.2.2020: David Hořínek 12 let
25.2.2020: Lukáš Trzaskalik 12 let
8.3.2020: Vojtěch Látal 13 let

Anketa

Kde nás najdete

mapa

Reklama

Archiv

Vyhledat

Login