TJ Praga ( hři. Pod vin. mlýnem ) - Dolni Počernice
2:2 (1:1)
Dobrý výkon na úvod sezóny
Napsal: beznos dne Pátek, 07 Září 2012 23:39

Novou sezónu v nové kategorii mladších žáků jsme zahájili zápasem doma proti Cholupicím.

Nastoupili jsme v této základní sestavě: Koutenský - Bradáč, Svoboda, Veselý - Beznoska, Nápravník, Černý - Gajdošík. Dále střídali Koryta, Urban, Musil, Minčič a Šmíd. Náhradním brankářem byl Rejlek.

První poločas jsme za soupeřem zaostávali v kombinaci, důrazu a střelbě. Díky naší nemohoucnosti vzadu se hosté ujali vedení již v 11 minutě. Dalších patnáct minut jsme byli v defenzívě a kupili v obraně jednu chybu za druhou (nemohoucnost si přihrát či pouze odkoupnout balón). Hosté procházeli středem zálohy a obrany jak "máslíčkem". Naštěstí byl soupeř ještě více nemohoucí nás dorazit a vstřelit nám několik branek, a dále nás podržel v brance Matěj Koutenský. V 25' se nám podařilo vyrovnat po úniku Rendy Nápravníka, a potvrdilo se pravidlo "nedáš - dostaneš". Zbytek první půle jsme doklepali s remízou.

Poločasová domluva a správné vyhecování nenechalo na sebe dlouho čekat, a hned ve 39' jsme se ujali vedení gólem Mikiho Minčiče. Za dalších šest minut vybojoval svým důrazem míč ve vápně hostů po jejich chybné rozehrávce Matěj Černý a zvýšil na 3:1. Byli jsme úplně jiný tým, který se začal pohybovat, přihrávat si a hlavně tým, který chtěl vyhrát. Soupeř sice vzpětí snížil po naší další chybičce ve středu obrany, ale na rozdíl dvou gólu nás dostal svou dělovkou do šibenice Kryštof Brady. Po další chvilce host0 opět snížili, ale naše odezva byla okamžitá. V 64' zvyšuje po úniku levou stranou opět Matěj Černý a za další dvě minuty přihrává z téže strany Matějovi Beznosovi před prázdnou bránu a ten pečetí výsledek 6:3!!! Mimochodem krásná akce na jejímž konci byly přehled a týmová hra a nikoliv sobectví....

Dle mého názoru jsme soupeře přetáhli fyzicky a měli jsme více síly a touhy po vítězství.

Hodnocení (1-5 - 5 je vynikající) - naše stránky na hodnocení tzv. zelené hřiště nefungují a fungovat nebudou!!!!!!!!!!:

Kouťák 4,5, Renda 4, Kory 4, Citrón 3,5, Bezny 4, Veselka 4, Svoboda 4, Sparťan 3,5, Brady 3,5, Gajda 3,5, Miki 3,5, Černoch 4,5, Šmíd 3,5

Nejlepší hráči: Koutenský a Černý.

Díky za předvedený výkon v druhém poločase.