TJ Praga ( hři. Pod vin. mlýnem ) - Dolni Počernice
2:2 (1:1)
Výprask v druhém poločase!
Napsal: beznos dne Neděle, 16 Září 2012 15:35

Ke svému druhému mistrovskému zápasu jsme zamířili do Újezda nad Lesy. Druhý poločas byl tentokrát oproti minulému zápasu v opačném "gardu", a vezeme si pořádnou nálož - 3:9!!!

I když výsledek tomu nenasvědčuje, zápas nebyl jednoznačnou záležitostí. Proměnit několik šancí na začátku druhého poločasu a nedělat klasické hrubé chyby v obraně, mohlo být vše jinak..............

Do zápasu jsme vstoupili tradičně chladně, a po dvou hrubkách krajních beků jsme prohrávali 0:2. Ve 12. minutě jsme snížili po ideální přihrávce Beznose na Černocha mezi obránce. Ve 20. minutě bylo srovnáno, po faulu na Černocha proměnil penaltu Beznos. Další zbytečnou chybou jsme opět ztráceli jeden gól. V poslední minutě poločasu však přišel po rohu domácích rychlý protiútok (na tři přihrávky) a na jeho konci byl opět Černoch 3:3!

O přestávce jsme si řekli čemu je se třeba vyvarovat, ale opak byl pravdou. Hned v první minutě po chybě Koryty v rozehrávce dostáváme čtvrtý gól a o tři minuty později po další chybě v obraně již pátý. Pátému gólu předcházeli 2-3 šance našich borců v ofenzívě, bohužel ani Beznos a ani Černoch neproměnili. Branku jsme sice vstřelili, ale údajně z ofsajdu. V zadu pokračovalo trápení našich beků (chybí jim rychlost a důraz), nějakou chybku přidal náš brankář, a tak domácí vedení navýšili. Ke konci zápasu jsme přeskupiili zadní řady (Kory byl na kraji, Svoby byl vidět ve středu obrany více jak v záloze, nakraji vlevo bojoval Matyáš Sparťan).

Dostali jsme devět branek, musíme přiznat, že hra na krajích obrany byla tragická a mohlo to dopadnout ještě hůře, ale také lépe. Pokusíme se s tím něco do pátečního domácího zápasu udělat, hlavně v obraně.....................

Sestava: Koutenský 3,5 - Bradáč 3, Koryta 4, Veselý 3 - Beznos 4, Svoboda 3,5, Černý 4,5 - Gajdošík 3.

Střídali: Musil 3,5, Urban 3,5, Minčič 3,5, Šmíd 3

Dnes 15.08.2020 : Jáchym
Zítra 16.08.2020 : Petra

1.8.2020: Kryštof Beneš 10 let
1.9.2020: Benjamin Jakubec 11 let
7.9.2020: Martin Suchý 11 let
20.9.2020: Jakub Dočekal 10 let