TJ Praga ( hři. Pod vin. mlýnem ) - Dolni Počernice
2:2 (1:1)
Další prohra až v druhém poločase!
Napsal: beznos dne Neděle, 23 Září 2012 21:07

Ve třetím mistrovském utkání jsme doma přivítali Hostivař a i tentokrát jsme prohráli.

21.9.2012__Ml._ci_DP__-_Hostiva
Více foto zde.

Zápas byl vcelku po celý svůj průběh vyrovnaný, bohužel šance jsme ve druhé půli neproměnili a tak ztrácíme doma tři bodu za prohru 3:4.

Hned ve druhé minutě jsme se ujali vedení, když Vaňous vybojoval balón po špatné rozehrávce brankáře. Pak soupeř dvěmi góly otočil zápas. My jsme se však nevzdali a ve 28 minutě vyrovnává Gajda po akci Černocha a v poslední 35 minutě po vybojovaném balónu Beznosem a jeho přihrávce na Černocha, se ujímáme vedení. 3:2 půle!

Po změně stran nás trochu opustilo štěstí v koncovce. Soupeř si vytvářel šance, ale držel nás náš golman Kouťák. Soupeři se podařilo vyrovnat a i dokonce vsítit vítěznou branku. Pět minut před koncem jsme nastřelili Citrónem tyč, ale to bylo bohužel vše.

Těžký soupeř! Více jak polovina hráčů byla r. 2000, ale nelekli jsme se. Soupeř hrál takříkajíc na dva hráče, a to mu tentokrát vyšlo. Za výkon však můžeme mít hlavu hodně vztyčenou.

Hodnocení: Koutenský 4 - Koryta 4, Svoboda 4, Musil 3,5 - Beznos 4, Černý 4, Gajdošík 3,5 - Vaněček 3,5, dále Bradáč 3,5, Minčič 3,5, Urban 3,5, Šmíd 3,5.

Dnes 15.08.2020 : Jáchym
Zítra 16.08.2020 : Petra

1.8.2020: Kryštof Beneš 10 let
1.9.2020: Benjamin Jakubec 11 let
7.9.2020: Martin Suchý 11 let
20.9.2020: Jakub Dočekal 10 let