TJ Praga ( hři. Pod vin. mlýnem ) - Dolni Počernice
2:2 (1:1)
Výhra v dešti!
Napsal: beznos dne Neděle, 14 Říjen 2012 16:38

Naposledy v pátek, jsme přivítali doma Kbely. Zápas na mokrém těžkém terénu a za deště, jsme zlepšeným výkonem v druhém poločase zvádli. Připisujeme si další body za výhru 4:1.

Do zápasu nás za naše marody posílili kluci r. 2000. První poločas byl velmi vyrovnaný, šancí bylo poskrovnu a soupeř byl několika střelami z dálky nebezpečnější. Těžký terén přímo nabízel ke střelbě. V 29. min. jsme se ale ujali vedení brankou Matěje Černého. Hra byla první poločas neurovnaná, bez přihrávek, tak trochu jsme se těšili na poločas (přispěl to mu i dost silný déšť).

Do druhé půle jsme nastoupili s jasnými pokyny a odhodláním strhnout vítězství na svou stranu. Jenže!!! Dvě minuty po začátku jsme dostali branku ze 20 m a krásné housle našeho golmana............. Trochu nás to vystašilo a hosté se dostali i do další šance (vykopávali jsme před prázdnou bránou). Postupem času jsme však přetlačili soupeře na jeho polovinu a strhli vedení na svou stranu. V 50. min. znenadání střelou z dálky k tyči se ujímáme vedení Kryštofem Bradáčem. Za dalších osm minut je ve vápně sražen Černoch, a Matěj Beznoska z penalty strhává vítězství na naší stranu 3:1! V 66. minutě pečetí výsledek, tentokrát po faulu na Beznose, z další penalty Matěj Černý.

4:1, konec. Další body doma, těžký zápas na ještě těžším terénu. Díky za odvedený výkon.