TJ Praga ( hři. Pod vin. mlýnem ) - Dolni Počernice
2:2 (1:1)
Bradyho hatrick = nečekané tři body!!!
Napsal: beznos dne Neděle, 21 Duben 2013 19:05

V prvním jarním domácím zápase jsme hostili Duklu JM, která na jaře neztratila ani bod. Více v "celém článku".
21.4.2013
Více foto zde.

To ovšem již po dnešku neplatí!!!!!!!

Dolní Počernice - Dukla JM 4:3 (3:0)  Branky: Brady 3, Černoch

Nastoupili jsme v nejsilnější sestavě a první poločas byl vynikající. Bojovnost, nasazení, důraz a hra jako jeden tým, to nás přivedlo k nakonec rozhodujícímu náskoku 3:0. Na novém postu na levé záloze se objevil Brady a svým hatrickem v první půli dal najevo, že mu tento flíček asi dost sedí!

Po změně stran jsme nezvládli první desetiminutovku. Jako by jsme počítali, že soupeř to zabalí. I přes přestávkové upozornění, že druhá půle bude jiná, jsme to trochu podcenili a soupeř brzy snížil na rozdíl jednoho gólu. Opět jsme odskočili na dvě branky, ale hosté opět kontrovali. Nicméně jsme náskok udrželi a za bojovnost jsme tři body urvali.

Kdyby hosté byli disciplinovaní a měli v sobě trochu pokory, asi by byl výsledek pro nás horší. Jejich samozřejmost a namyšlenost, že u nás vyhrají je stála tři body. Překvapilo mne, že trenér a vedení mužstva, které stojí o 3-4 naše hráče, není schopno zvládnout 12 leté děti - viz. vztek a kopání do lahví na lavičce, likvidační faul na našeho brankáře kdy již dávno míč držel......

Koneckonců, kam by naše naděje přestupovaly, když je ve vzájemném zápase porazí.

Pánové a fanoušci, děkuji za předvedený výkon.

Kluci říkali jsme, že ta dřina a disciplína za to stojí? STOJÍ!!!